Herjava küla selts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bussipeatus

4 posters

Go down

Bussipeatus Empty Bussipeatus

Postitamine  Admin 27.01.10 18:50

Bussipeatus vajab hädasti aknaid ja sees olevat valgustust. Siis oleks külma ilmaga võimalik kusagile tuulevarju minna. Oodatud on kõik pakkumised, mis parandavad bussipetuse seisu!

Admin
Admin

Postituste arv : 7
Join date : 27/01/2010

http://herjava.pri.ee

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Bussipeatuse aknad

Postitamine  Kaido Lukk 30.01.10 13:15

On täitsa olemas kasutuna seisvad aknad ,milliseid võiks bussipeatusele ette panna juhul kui sobivad,sest pole ise mõõtnud ei aknaid ega aknaavasid bussipaviljonil.Külgmised väiksed aknad võiks aga hoopiski kinni lüüa.Sisevalgustuse kohalt olen aga seisukohal, et seda ei oleks vaja , sest välisvalgustus on minu arvates piisav.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Re: Bussipeatus

Postitamine  Admin 02.02.10 6:39

Kaido Lukk kirjutas:On täitsa olemas kasutuna seisvad aknad ,milliseid võiks bussipeatusele ette panna juhul kui sobivad,sest pole ise mõõtnud ei aknaid ega aknaavasid bussipaviljonil.Külgmised väiksed aknad võiks aga hoopiski kinni lüüa.Sisevalgustuse kohalt olen aga seisukohal, et seda ei oleks vaja , sest välisvalgustus on minu arvates piisav.

Mõõdan ära ja annan sulle paari päeva pärast teada.

Admin
Admin

Postituste arv : 7
Join date : 27/01/2010

http://herjava.pri.ee

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Re: Bussipeatus

Postitamine  meeliskaljo 03.02.10 17:46

Akna suurus peaks olema siis 120 cm x 195 cm.

meeliskaljo

Postituste arv : 13
Join date : 27/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Re: Bussipeatus

Postitamine  Lauri 08.02.10 21:24

Mulle teeb muret see pakendikonteiner bussijaama ees. Äkki keegi teab kas seda kunagi tühjendatakse ka.

Lauri

Postituste arv : 5
Join date : 01/02/2010
Age : 32

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Pakendikonteiner

Postitamine  Kaido Lukk 23.04.10 8:23

Mõned päevad tagasi sai konteineri asukohta üles pandud vene keelne teade selle kohta, et konteiner on mõeldud pakendite jaoks mitte aga prügi jaoks kuna ilmnes, et keegi on viinud konteineri kõrvale kaks suurt prügikotti. Teade on selleks, et kõik ikka aru saaks milleks antud konteiner tegelikult on.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty bussipeatus

Postitamine  Kaido Lukk 02.07.10 14:39

Nüüdseks on bussipeatusel aknad ees ja kahjuks tuleb tõdeda, et korra olime sunnitud juba ka klaase parandama, sest kellegile jäid aknad juba ka niisama ette, et neid lõhkuda,Aga see selleks. Kui aknaid panin ,siis käis nii mõnigi külaelanik ja ütles, et võib peatuse ära värvida aga palun ,kellel on vanast ajast mingit korralikku värvi järgi siis ei ole kellegil selle vastu kui peatus seest ära värvitakse.Kui ise ei viitsita siis andku värv mulle küll aja leian ja teen.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty bussipeatus

Postitamine  Kaido Lukk 26.09.10 20:14

Kahjuks pean tõdema.et mõne jaoks on bussipeatuse aknad, millised ette sai pandud, viimasel ajal lõhkumise objektiks kujunenud.Sama võib öelda ka teadetetahvli klaasi kohta, millise kavatsesin välja vahetada aga kuna nädalavahetusel on kellegi jalad jälle väga kõrgele tõusnud ning sellegi klaasi pihta paar korda " virutanud"siis enne kui ei selgu kes "idiooti" mängib ma ei kavatse selle klaasi vahetada kuna see näib suht mõtetu.Bussipeatuse kohta nii palju, et kui lõhkumine jätkub, laseme selle üldse maha lükata ja siis saab näha kellel on jube mõnus bussi oodata kui katust peakohal pole. Üldse võiks kokkuvõtteks öelda, et kui kellegil külas käiakse ja seejärel ära minnakse ei ole mõtet oma viha bussipeatuse klaaside peale valada, see võib hiljem omale kätte maksta ja kui keegi konkreetselt meie külas minu peale viha peab siis tulgu ja öelgu ei ole seda mõtet mujal välja näidata.




Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty TEADETETAHVEL

Postitamine  Kaido Lukk 14.12.10 18:44

Nagu näha on ei ole juba pikemat aega teadetetahvlil ees klaasi ja seda seepärast, et järjekordselt jäi klaas ja seekord ka teadetethvli klaasi alumine raam kellelegi tundmatule ette ning see lõhuti.Õnnetuseks ei ole ei mina ega ka Meelis nii rikkad , et suudaksime uut klaasi osta. Maksab see omajagu. Siit ka moraal, et tahad teha teistele ja loomulikult oma küla jaoks midagi head ja et meil kõigil oleks siin normaalne elada, leiab ikka keegi, et võiks "sigatseda" ning teiste tehtu ära rikkuda. Seetõttu ei ole lähiajal loota, et teadetetahvel endale uue klaasi ette saab ning kahjuks peavad küla elanikud leppima märjaks saanud teadete (bussiajad) lugemisega, sest uusi ei ole esialgu mõtet sinna panna kuna praeguste ilmadega ja ilma kaitsva klaasita on nad varsti samasugused.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Bussipeatus

Postitamine  Kaido Lukk 29.07.11 17:20

Käesolevaks ajaks oleme jõudnud oma tegemistega niikaugele, et bussipeatus on saanud seest värske värvi ning aknad on nii seest kui väljast uuesti ära värvitud.Nüüd on veel vaja ka väljast natuke värskendust aga küll ka see saab varsti tehtud.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Pakendikonteiner

Postitamine  Kaido Lukk 29.07.11 17:27

Pakendikonteineritega ,millised asusid bussijaama kõrval on asi nii, et need viisime kooskõlastatult Ridala Vallavalitsuse esindajaga sealt ära kuna meie küla mõned elanikud lihtsalt ei tahtnud aru saada ,mille jaoks need konteinerid seal on ja nendesse pandi viimasel ajal juba olmejäätmeid. Samuti ei aidanud asja korras hoida ka kõiksugu teated.Kuna aga nüüd on igal ühel vajalik omada oma prügikonteinerit siis ehk peaks probleem lahenema.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Tagasi üles Go down

Bussipeatus Empty Re: Bussipeatus

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele