Pakendikonteiner

Go down

Pakendikonteiner

Postitamine  Kaido Lukk on 05.05.10 14:55

Viimasel ajal on meie küla pakendikonteineri ümbrus muutunud millegi pärast prügilaks.Mingisugune osa külaelanikest ei taha ikka aru saada, et see konteiner ei ole seal mitte olmeprügi jaoks, vaid ainult pakenditele mõeldud.Isiklikult ei ole kahjuks õnnestunud "tabada"prügi sinna ladustajaid kuid liikudes aeg ajalt konteineri juurest mööda jääb silma, et jälle on keegi prügi juurde toonud.Ilmselt kui asi ei parane tuleb minna vallamajja ja lasta ka pakendi konteiner ära viia , sest ei ole lihtsalt otstarbekas lasta konteineri ümber tekitada prügilat, mida peavad meie küla elanikud oma heast tahtest ja oma kuludega pidevalt koristama. Seega ootaks ettepanekuid külaelanikelt mida peaks ette võtma, et prügi sinna ei ladustataks.Samuti paluks teada anda kui keegi näeb konkreetset isikut sinna olmeprügi või muud sodi , mis ei ole pakend viimas.Saaksin info edastada isikutele, kes rakendaks selliste mittearusaajate suhtes sanktsioone, sest tundub, et igatsugu kirjadest aru ei saada. Ise me siin ju elame ja katsuks siis ka oma elukoha ja selle ümbruse korras hoida.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pakendikonteiner

Postitamine  meeliskaljo on 06.05.10 18:36

Kuulsin, et prügiveo konkurss on läbi ja võitja selgunud. See peaks tegema prügiveo kohustuslikuks ja ehk parandab see olukorda. Samas kui konteiner on tihti täis võib taodelda suuremat konteinerit.

Sinna segapakendi konteinerisse võib panna:
Plastpakend: jogurti- ja võitopsid; õli-, ketšupi- ja majoneesipudelid;
kosmeetika- ja hooldustoodete pakendid; plastnõud ja karbid jm.
puhtad plastpakendid.
Metallpakend: toidu- ja joogipakendi metallkaaned ja –korgid; konservkarbid
ja –purgid.
Joogikartong jm kihilisest papist pakend: kartongist piima- ja mahlapakendid;
kartongist kondiitritoodete karbid jm. puhtad kartongpakendid.


Mai lõpus peaks ka selguma meie taotlus tänavavalgustuse rajamise toetuse saamine. Siis, kui otsus teada, peame tegema veel ühe koosoleku. Selle käigus peaksime saama paika külaseltsi tegevuskava ja samas leidma lahenduse ka teistele küla probleemidele (prügi jne).

meeliskaljo

Postituste arv : 13
Join date : 27/01/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Pakendikonteiner

Postitamine  Kaido Lukk on 02.07.10 14:27

Käesoleval ajal on pakendikonteinereid 2 millised asuvad alates tänasest kõrvuti katusealuses.Loodame, et keegi enam ei sokuta vanu aknaklaase nende vahele kõrvale ega peale.Koristuse käigus ilmnes, et keegi "asjast mitte lugupidav isik" oli toonud konteineri juurde kilekoti,milles olid kasutatud laste mähkmed ja hügieenisidemed.NB ise ma seal ei sobranud aga too kilekott oli lihtsalt ümber läinud ja seepärast ka selle sisu oli laiali ning näha.Sellise nn"kingituse"kohta ei ole kohe sõnu.Aga kokkuvõttes on asi siiski parem kui enne.

Kaido Lukk

Postituste arv : 18
Join date : 30/01/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Pakendikonteiner

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele